HAKKIMIZDA

HYUNDAI ERTUĞRUL PLAZA

ERTUĞRUL

1996 yılından itibaren Adana'da Hyundai markası altında ödülleri olan ERTUĞRUL PLAZA müşterilere hizmet vermektedir. Satış, Servis, Yedek Parça Aksesuar,Sigorta ve 2.el araç satış hizmetlerini bir arada sunan ERTUĞRUL PLAZA sosyal sorumluluklarını  yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyor

HYUNDAİ ERTUĞRUL PLAZA eğitimli personeli uzman kadrosu ile haftanın 7 günü müşteri odaklı hizmeti ve üstün kaliteli ürünleri ile Adana'daki tüketicisi tarafından en çok sevilen ve güvenilen firmalardan biri olmuştur. En önemli referansımız müşterilerimizin memnuniyetidir ilkesini benimsediklerini dile getiren HYUNDAİ ERTUĞRUL PLAZA Kalite ve güvenirliği ile otomotiv sektörünün de hizmet Sunduklarını,  Ayrıca İkinci el Hyundai almak ya da satmak isteyenler ERTUĞRUL 'da gönül rahatlığıyla buluştuklarını En güvenilir bilgi ve en doğru alışveriş HYUNDAI  ERTUĞRUL güvencesiyle kaliteli hizmet sunduklarını belirtti. Her zaman kurumsal sosyal sorumluk bilinciyle hareket eden HYUNDAİ ERTUĞRUL PLAZA  aldığı ödüllerler de iyi bir hizmet verme çabası içindedir. 

Adana ilinin Seyhan ilçesinde yer alan Hyundai Ertuğrul Plaza güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

NEREDE

Yeşiloba Mah.Turhan Cemal Beriker Blv.No:610 Mersin Yolu Üzeri - Seyhan - Adana
T : 0322 429 25 25

Krokimiz için tıklayınız
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Satış

Haftaiçi: 08:30 - 17:30
Cumartesi: 08:30 - 17:00
Pazar: 11:00-16:00

Servis

Haftaiçi: 08:30 - 17:00
Cumartesi: 08:30 - 16:00
TEST SÜRÜŞÜ
SERVİS RANDEVU